fbpx
Blog thumbnail

Urządzenie na komary Mosqitter zostało wyróżniony przez CES 2022 EDITORS’ CHOICE AWARDS na targach Reviewed i TechCrunch

Blog thumbnail in

Urządzenie na komary Mosqitter jest wymieniany wraz z globalnymi gigantami technologicznymi wśród najlepszych propozycji z targów CES 2022 w kategorii Urządzenia i czyszczenie według recenzji:

„Kijowska, kierowana przez kobiety firma Mosqitter przedstawia pierwszy w swoim rodzaju urządzenie na komary, który ma na celu wyeliminowanie nieznośnych owadów z otaczającego środowiska bez użycia środków chemicznych. Mosqitter wabi samice komarów (te, które gryzą) za pomocą oprogramowania, które imituje ludzkie istoty, a następnie chwyta je w pułapkę. Ale to, co jest naprawdę fajne w tej maszynie, to to, że ostatecznie będzie ona mogła badać uwięzione komary i wykorzystywać swoje dane do wykrywania i śledzenia chorób przenoszonych przez komary na całym świecie. Konsumenci mogą szukać Mosqittera na rynku amerykańskim w drugiej połowie 2022 roku, a ceny zaczynają się od 950 dolarów”.
Czytaj więcej na Reviewed 

Ponadto Mosqitter jest objęty TechCrunch:
Po wyśmiewaniu jednego produktu do walki z komarami, pomyślałem, że słuszne będzie podkreślenie innej technologii redukującej szum, która prezentowała swoje produkty na tegorocznych targach CES. Mosqitter to maszyna do zabijania komarów na skalę przemysłową, która wabi samice komarów, zanim zdążą złożyć jaja. Stamtąd dzieli Cię krótka chwila od wysłania ich z wielką pewnością siebie.
Firma wyjaśnia, że ​​istnieją cztery naturalne składniki, do których wabione są komary, zanim wejdą w swoje wampirze, wysysające krew: CO2 z oddychania, sygnatury cieplne z naszych ciał, światło UV o określonej długości fali emitowane przez ssaki oraz zapach. Produkt Mosqitter wykorzystuje wszystkie cztery, aby przyciągnąć stworzenia, w różnych cyklach, aby zmaksymalizować swój urok. Firma wyjaśnia, że ​​jej produkt jest przeznaczony do pracy w każdych warunkach pogodowych. Może być obsługiwany zdalnie za pośrednictwem aplikacji i może działać 24/7 po dodaniu opcjonalnego zestawu paneli słonecznych.
Gdy komary zostaną zaklęte w maszynie, są zabijane bez użycia trucizn.

Czytaj więcej na TechCrunch

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Enter your search & hit enter