fbpx
Blog thumbnail

Mosqitter w Polsce – pierwsze montaże i opinie

Blog thumbnail in

Mosqitter to system, który już nie raz został doceniony przez międzynarodowych specjalistów. Od niedawna takie urządzenia firmy Mosquito Control działają również w naszym kraju. Dzielimy się pierwszymi opiniami naszych Klientów o Mosqitterze oraz użytkowaniu tego systemu i jego skuteczności.

Czym jest Mosqitter i jak działa?

Zanim zapoznamy się z przemyśleniami i opiniami pierwszych użytkowników systemu, warto przypomnieć, czym on właściwie jest. Mosqitter to innowacyjne urządzenie służące do zwalczania komarów na dużych obszarach. Został opracowany przez naukowców czołowych uczelni i inżynierów firmy Mosquito Control. Wabi on samice komarów poprzez imitację żywej istoty za pomocą naturalnych atraktantów (dwutlenku węgla i ciepła) i łapie je w wewnętrzną pułapkę. Celem systemu jest zaburzenie naturalnego cyklu reprodukcyjnego insektów i przez to znaczne zmniejszenie ich populacji w okolicy.

Opinie o systemie przeciwkomarowym Mosqitter

Nasze urządzenia zostały zainstalowane na warszawskiej Sadybie i w miejscowości  Wiązowna. Nasi Klienci podzielili się swoimi pierwszymi opiniami i wrażeniami związanymi z dłuższym użytkowaniem Mosqittera:

“Już w ciągu kilku pierwszych dni można zauważyć jakieś efekty działania Mosqittera, a po miesiącu cały teren jest praktycznie wolny od komarów. Zapewnia to niesamowity komfort, szczególnie podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu.”

Mosqitter to świetne rozwiązanie nie tylko dla prywatnych gospodarstw. Sprawdzi się on również w przypadku całych spółdzielni mieszkaniowych, hoteli, szkół, ośrodków wypoczynkowych czy sektora B2B lub B2C. Jego instalacja i późniejsza obsługa jest wyjątkowo prosta, wystarczy, że zapoznasz się z dołączoną instrukcją obsługi i zachowasz podstawowe środki ostrożności.

“Sama instalacja urządzenia wymaga rozwagi, ale nie jest trudna. Mosqitter zaczyna łapać komary zaraz po uruchomieniu.” – dodaje Klient.

Mosqitter, oprócz skutecznego zwalczania komarów, może się również pochwalić w pełni ekologicznym działaniem. Jak już wspomnieliśmy, system wykorzystuje jedynie naturalne substancje, więc jest w 100% eco-friendly. Dodatkowo, opinie Klientów na temat Mosqittera wyraźnie wskazują, że jego nowoczesny i minimalistyczny design sprawdza się w każdym otoczeniu.

“Najważniejsza zaleta Mosqittera to komfort związany z brakiem irytujących insektów i swędzących śladów po ich ugryzieniach. Warto również wspomnieć, że ładnie prezentuje się on na tle otoczenia i jest dużo wygodniejszy niż inne środki i urządzenia przeciw komarom.”

Urządzenie dostępne jest w trzech rozmiarach, więc możesz je dostosować do swoich potrzeb. Zapoznaj się z naszym inteligentnym systemem Mosqitter i uwolnij się od uciążliwych komarów!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Enter your search & hit enter